Press

Na festival mají volný vstup pouze řádně akreditovaní novináři. Vstupenka a identifikační pásky budou akreditovaným novinářům vydány v akreditační kanceláři. Akreditace bude poskytnuta pouze médiím, které budou veřejnost informovat o konání VYSOČINA FESTU před jejím konáním. Všichni akreditovaní budou informováni několik dní před festivalem. Pořadatel si vyhrazuje právo neudělit akreditaci při nesplnění podmínek pro její získání.

Novinářská akreditace je určena publikujícím novinářům, fotografům, TV redaktorům a štábům, rozhlasovým redaktorům, internetovým redaktorům a korespondentům tiskových agentur. Za každé periodikum bude akceptován zpravidla jeden zástupce, případně jeden fotograf a jeden redaktor. Informace k festivalu najdete na těchto webových stránkách.

 

Akreditace

K získání novinářské akreditace je nutné vyplnit formulář a splnit všechny podmínky pro získání akreditace.

Podmínky k získání akreditace

Každý komu bude akreditace přidělena, se zavazuje získaný materiál poskytnou pořadatelské agentuře.

  • Každý žadatel o akreditaci musí vyplnit akreditační formulář. Prosíme o vyplnění všech požadovaných údajů v akreditačním formuláři, včetně potvrzení vedení redakce o tom, že vás vysílá na náš festival. Číslo vašeho mobilního telefonu potřebujeme, abychom vás mohli informovat o dohodnutých rozhovorech, tiskových konferencích či možnostech fotografování během festivalu.
  • Je třeba uvést skutečně všechny požadavky na fotografování, rozhovory s interprety, v případě televizí natáčení konkrétních koncertů. Pozdější žádosti nebude možné akceptovat.
  • DENÍKY – V případě deníku jsou podmínkou tři uveřejněné články před konáním festivalu, dále požadujeme denní výstupy z festivalu – ve čtvrtek, pátek, sobotu a pondělí.
  • ČASOPISY – Pro zástupce redakcí časopisu je podmínkou alespoň jeden uveřejněný článek o letošním ročníku.
  • WEBOVÉ PORTÁLY – Od webových portálů požadujeme uveřejnění pěti aktuálních tiskových zpráv o Vysočina Festu 2018, dva autorské články před festivalem a denní zpravodajství přímo z festivalu, požadujeme také bannerovou kampaň, podklady vám dodáme. Přihlížet se bude také k návštěvnosti webu.
  • ROZHLASOVÉ STANICE – musí doložit minimálně tři zpravodajské vstupy před festivalem, z místa požadujeme výstupy z každého dne – od čtvrtka do soboty.
  • OSTATNÍ – Novináři a fotografové na volné noze musí prokázat spolupráci s tištěnými médii.
  • Žádáme média, aby po publikování nebo odvysílání zaslala mediální výstupy organizátorům Vysočina Festu v tištěné formě na adresu: YASHICA s.r.o., Žďárského 186, Třebíč, 674 01. Pro výstupy v digitální podobě je možné využít e-mail press@vysocinafest.cz. Splnění tohoto kritéria bude důležitým faktorem při udělování akreditací na následující ročníky festivalu.
  • Upozorňujeme, že uzávěrka akreditací je 24. června 2018. Po tomto termínu nebude možné akceptovat žádné žádosti. O udělení resp. neudělení akreditací budeme žadatele informovat prostřednictvím e-mailu nejpozději do 1. července 2018.  

Pořadatelé si vyhrazují právo zamítnout udělení akreditace při nedodržování termínu, podmínek, ale i v případě velkého zájmu.

 

Kontaktní osoba: Monika Freibergová – 731 122 599 – press@vysocinafest.cz

Jaroslav Šnajdr – 734 353 574

 

Dokumenty ke stažení

Akreditace VF

Tisková zpráva – Vysočina fest 2018 – prosinec

VF2018-prezentace_festivalu

 

Tisková-zpráva-Vysočina-fest-2017-prvni-pivo-za-korunu

Tisková zpráva – Vysočina fest 2017 – duben – vyprodáno

 

Hlavní partneři festivalu

Partneři festivalu

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři