O nás

První ročník Vysočina Festu vznikl v roce 2013 a akce takového charakteru v Kraji Vysočina zjevně chyběla. Festival se každým rokem setkává s obrovským zájmem ze strany návštěvníků, kteří si užívají rozmanitost a bohatý program festivalu. Jsme rádi, že Vás bavíme.

Šestý ročník multižánrového kulturního festivalu Vysočina Fest se uskuteční ve dnech 5. – 7. července 2018 tradičně v areálu jihlavského amfiteátru.

Vysočinu opět navštíví hvězdy československého nebe. Můžete se těšit na tři dny nadupaného programu. Co nabídnou? Program budeme postupně zveřejňovat, tajemstvím ale není, že nabídneme tři plnohodnotné stage, nespočet stánků s různým vyžitím…vše na co jste zvyklí a ještě víc! Chceme se soustředit na kvalitu, ne kvantitu – to platí od té doby, co se s festivalem začínalo.

Opět oslovíme regionální kapely, aby se zúčastnily soutěže, jejíž výhrou je nahrávání v profi studiu. Tradičně připravujeme benefitní program v podobě slev v oblastech kultury, sportu a dalších služeb. Sobotní program bude přizpůsoben našim nejmenším, kterým se dostane opět speciálního programu v areálu dětského hřiště.

Buďte i Vy součástí jedné z největších akcí Vysočiny! 

Hlavní partneři festivalu

Partneři festivalu

Hlavní mediální partneři

Mediální partneři